Kariera

Naszym wyzwaniem jest kompleksowa obsługa danych. Projektujemy, budujemy, dostarczamy i utrzymujemy rozwiązania i systemy, które przechowują dane, udostępniają je w optymalny sposób oraz zabezpieczają na wszystkich możliwych poziomach.

Nasza firma nie jest duża, dzięki czemu działa sprawnie, dynamicznie i energicznie.

U nas każdy jest ważny. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do atmosfery w organizacji. Praca jest realizacją naszych zainteresowań. Działamy zespołowo. Nie pracujemy schematycznie – mile widziane są świeże pomysły, zarówno w obszarze technologii, jak i organizacji pracy. Dbamy też o komunikację – na wszystkich poziomach.

Nasza firma jest partnerem wielu producentów – dostawców najnowszych technologii w obszarach sprzętu oraz oprogramowania systemowego. Dlatego nasi pracownicy są bardzo dobrze wyszkoleni w zakresie tych produktów. Dbanie o kompetencje i certyfikacje techniczne to jeden z naszych priorytetów, w związku z tym zapewniamy zarówno szkolenia w autoryzowanych przez producentów ośrodkach szkoleniowych, jak również wewnętrzne warsztaty w oparciu o nasze laboratorium. A do kompletu mentoring ze strony doświadczonych pracowników, wykonywany także podczas prac u klientów.

Wniosek: wiedza i doświadczenie przychodzą „same” – jedyne warunki to wykazanie się zaangażowaniem, odpowiedzialnością, inicjatywą, pozytywną energią i chęciami.

Jeżeli masz te cechy – zapraszamy.

Dane są wszędzie. Ich ilość rośnie w ogromnym tempie. Dlatego popyt na nasze usługi i proponowane przez nas rozwiązania już jest duży, a ciągle rośnie – nowe i coraz ciekawsze projekty czekają.

Skontaktuj się z nami

tel: 32 283 93 41
e-mail: rekrutacja@fintechsa.pl

Obecnie szukamy osób na stanowiska:

  • Oferta pracy w Fintech - backup
  • Oferta pracy w Fintech