Specjalizowane udostępnianie i analiza danych

Bezpieczne współdzielenie, niemodyfikowalność danych, i zaawansowana analiza - odkryj nowe możliwości zarządzania danymi z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami aplikacyjnymi.

Oprócz uniwersalnych rozwiązań i usług służących do obsługi danych proponujemy też specjalizowane systemy aplikacyjne:

  • Współdzielenie danych w ramach rozproszonej współpracy
  • Każda firma może mieć swój własny odpowiednik Google Drive, OneDrive, DropBox i podobnych – uruchomiony w swoim własnym środowisku lub w udostępnionej przez nas „prywatnej” chmurze.
  • Praca grupowa, wymiana nawet poufnych dokumentów pomiędzy pracownikami może być jednocześnie łatwa i bezpieczna.

Udostępnianie danych z gwarancją ich niemodyfikowalności
Organizacje obsługujące wielu klientów muszą zapewnić im dystrybucję wielu dokumentów (np. umowy, cenniki itp.) w taki sposób, aby klienci mieli pewność, że dokumenty te nie mogły być w jakikolwiek sposób zmodyfikowane. Służą do tego specjalizowane rozwiązania określane jako „trwałe nośniki” danych.
Jedno z takich rozwiązań mamy w swojej ofercie.

Analiza powiązań pomiędzy danymi pochodzącymi z różnych źródeł
Posiadanie dostępu do różnych miejsc przechowywania danych to nie wszystko. Szczególnie, jeżeli w każdym z tych źródeł są wielkie ilości danych. Potrzebne jest narzędzie, które zintegruje te wszystkie źródła, a następnie wykona analizę danych.
Jednym z takich narzędzi jest rozwiązanie służące do znajdowania powiązań pomiędzy danymi znajdującymi się w różnych bazach, rejestrach i tym podobnych.
Jednym z zastosowań takiego narzędzia, które mamy w swojej ofercie, jest wykrywanie nadużyć finansowych oraz różnego rodzaju przestępstw (także kryminalnych).

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas.