O nas

FINTECH S.A. to dynamiczna Spółka, powstała w 2010 roku, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu zabezpieczania i przechowywania danych.

Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych na NewConnect. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych - https://www.seg.org.pl/

Nasz cel

Celem naszej firmy jest utrzymywanie i budowanie oszczędnych, wydajnych i nowoczesnych środowisk informatycznych ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich bezpieczeństwo, pomagamy w tym polskim przedsiębiorcom oraz instytucjom publicznym, dzięki czemu mogą się coraz szybciej rozwijać, nie martwiąc się o swoje zaplecze informatyczne.

W dzisiejszym świecie systemy informatyczne stanowią krytyczny obszar, którego prawidłowe działanie jest istotnym i niezbędnym elementem funkcjonowania społeczeństwa i biznesu. Powszechne wykorzystywanie systemów IT w każdej dziedzinie naszego życia skutkuje olbrzymią ilością przetwarzanych przez nie wrażliwych danych. Nakłada to obowiązek zapewnienia wysokiej dostępności systemów informatycznych oraz skrupulatnej ochrony danych na każdym etapie ich przetwarzania.

Nasze atuty

Najważniejszą rzeczą dla naszego zespołu jest zadowolenie Klienta, uważamy że jest to elementarna część wartości firmy, dzięki której możemy się wyróżnić na tle konkurencji, oraz sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom stawianym przez różne instytucje. Naszym atutem jest umiejętność łączenia produktów różnych producentów w jedno kompleksowe rozwiązanie zapewniające, bądź przewyższające oczekiwaną przez Klienta funkcjonalność.

Naszą firmę tworzą specjaliści, posiadający doświadczenie oraz wiedzę w zakresie analizy, projektowania oraz implementacji wysokiej klasy rozwiązań zarówno sprzętowych, jak i programowych. Kluczem do stworzenia wydajnego i skalowalnego systemu informatycznego jest właściwy dobór jego poszczególnych elementów oraz zapewnienie możliwości jego dalszego rozwoju zgodnie z potrzebami biznesowymi Klienta.