Podstawowe informacje o spółce

Od 2010 roku specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu zabezpieczania i przechowywania danych. Nasz elastyczny zespół ekspertów, otwarty na innowacje, dostarcza nowoczesne systemy, gotowe na wyzwania teraźniejszości i przyszłości. Jesteśmy partnerem na każdym etapie projektu, zapewniając kompleksowe wsparcie.

Fintech S.A. powstała w 2010 roku - od początku specjalizujemy się w zabezpieczaniu i przechowywaniu danych. Wiemy, w jaki sposób postępować z różnymi rodzajami danych, tak aby były bezpieczne, dostępne oraz odpowiednio wydajnie udostępniane dla systemów informatycznych.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie i chętnie poznajemy nowe produkty i rozwiązania. Budujemy rozwiązanie nowoczesne, dostosowane do tego, czego użytkownicy potrzebują teraz oraz gotowe na to, co będzie w przyszłości. Nasz zespół ekspertów posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze nowoczesnych technologii.

Naszą pasją jest współtworzenie z klientami nowych rozwiązań lub modernizowanie już działających systemów. Jesteśmy elastyczni, otwarci na pomysły, spełniamy potrzeby i oczekiwania. Oferujemy współpracę opartą na partnerstwie na wszystkich etapach życia projektu.

Nasze wsparcie jest kompleksowe – od pomysłu i opracowania koncepcji systemu, przez wdrożenie go, na utrzymaniu i dalszym rozwoju kończąc. Jesteśmy zgraną grupą pasjonatów IT dbającą o sukces swoich klientów.